Connect with us

Eskişehir Gezilecek Yerler Listesi | Odunpazarı Evleri, Masal Şatosu

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Mükemmel Lezzetler

Kara Fırın Bozüyük-Doğayla Baş Başa Kahvaltı Arıyorsanız

Kahvaltı

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Mükemmel Lezzetler

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Mükemmel Lezzetler

ESKİŞEHİR’DE EN İYİ 3 KAHVALTI MEKANLARI

Sevgili Eskişehirliler, bu yazımızda da sizlere ‘’Eskişehir’de En İyi 3 Kahvaltı Mekanları’’ başlıkları altında Eskişehir’de bulunan en güzel kahvaltı mekanlarını sizlere tanıtacağız.

Elbette herkesin damak tadı farklıdır fakat bizler kendi gördüklerimizi sizlere aktarmaya çalışacağız…

Öncelikle Kahvaltı sever misiniz? Hiç şüphesiz ki herkesin evet dediğini duyar gibiyim. Dışarıda öğlen yemeği mi, akşam yemeği mi ya da kahvaltı mı diye sorsalar hiç tereddütsüz kahvaltı derdim.

Gidip gördükçe daha yeni mekanları listemize dahil edip sizlerle paylaşacağız. Elbette sizlerin de önerileri olursa memnuniyetle listemize ekleriz.

KAHVALTI MEKANLARI

  1. Doyuran Kahvaltı Salonu

  2. Köfteci Yusuf

  3. Kara Fırın

Doyuran Kahvaltı Salonu

Sevgili ziyaretçilerimiz şimdiki yazımızda sizlere Eskişehir’de kahvaltı denince akla ilk gelen ve özellikle öğrencilerin tercih ettiği Doyuran Kahvaltı Salonunu sizlere tanıtacağız.

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Doyuran Kahvaltı Salonu

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Doyuran Kahvaltı Salonu

Güne Kahvaltı İle Başlamak

Kahvaltı ile söze başlamak gerekirse; insanoğlunun olmazsa olmazlarının başında gelmektedir. Sabah kahvaltı yapılmazsa beyinde yeterince enerji oluşmaz.

Öğünler içinde en önemlisi sabah kahvaltısıdır. Bedenin düzenli çalışması için kan şekerinin belirli bir düzeyde olması gerekir.

Güne istekli, zinde ve enerji ile başlamak için es geçilmemesi bir öğündür. Kahvaltısız bir güne başlamak bizlere sanki bir şey unutmuş gibi eksiklik vermektedir.

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Doyuran Kahvaltı Salonu

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Doyuran Kahvaltı Salonu

Eskişehir Odunpazarı Kahvaltı Yerleri olarak bizde sizleri düşünerek nerede kahvaltı yapılır, nerede kahvaltı ederek güne iyi başlanır öğrenmek için araştırma yaptık.

1981 Yılından Beri

1981 yılında kurulan bu küçük ve başka şubesi olmayan şirin işletme sizlere kaliteli, ucuz ve doyurucu kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Eskişehir Kahvaltı Odunpazarı mevkisinde kalır.

Ufak bir dükkan olmasına rağmen rağbet görmektedir. Personeli son derece harika ilgilidir. Sundukları her şeyin lezzeti ve kalitesi çok iyidir.

Şüphesiz Doyuran Kahvaltı Salonu Eskişehir’in en favori yerlerin başında gelmektedir.

Kahvaltısı Mükemmel ve Lezzetli

Kahvaltısı mükemmel, pastırmalı yumurta, karışık menemen, ballı süt, kaymaklı bal, peynirlerin tazeliği ve büyük fincan çay özellikle sucuklu yumurtası tartışılmaz.

Fiyatların uygunluğu, kahvaltılıkların taze ve doyurucu olması ayrı bir caba. Eskişehir Kahvaltı Porsuk ve Sümerpark Eskişehir Kahvaltı Fiyatları uygun olarak  seçenek vardır ama öğrenciler özellikle fiyatların çok uygun olması ve güzel bir kahvaltı keyfi yapmak için burasını tercih etmektedir.

Böyle bir yerin yıllarca hizmet vermesi ve öğrencileri düşünmesi dışarıdan okumaya gelen üniversite öğrencilerine bir nebze de olsa ucuz ve kaliteli kahvaltı yapmayı olanak sağlar diye düşünüyorum. Eskişehir Kahvaltı Salonu olarak;

Fiyatlara biraz değinecek olursak;
Doyuran kahvalti menüsü 2019 yılı
Kahvaltı Tabağı: 6 TL
Pastırmalı Çift Yumurta: 9 TL
Sucuklu Çift Yumurta: 9 TL
Sucuklu Menemen: 9 TL
Karışık Menemen: 9 TL
Gözleme : 5 TL
Bal Kaymak: 5 TL
Kola: 2 TL
Su: 0.50 TL
Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Doyuran Kahvalti Menüsü

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Doyuran Kahvalti Menüsü

Siz de kahvaltı vazgeçilmezim diyorsanız, daha ne duruyorsunuz. Buradan farklı olarak yer arıyorsanız Nosso Eskişehir Kahvaltı, Eskişehir Biber Kahvaltı, Eskişehir Acıktım Kahvaltı Fiyatları başka tercihleriniz arasında olabilir.

Bir başka kahvaltı yeri/tavsiye yazımızla tekrar görüşmek üzere. Sevgiyle Kalın.

DOYURAN KAHVALTI SALONU’NA NASIL GİDİLİR?KONUM BİLGİSİ

Doyuran Kahvaltı Adres                  :

İstiklal Mah. Demirciler Sok. No:7/A Odunpazarı, Eskişehir

Doyuran Kahvaltı Telefon               :

(0 222) 230 51 64

Doyuran Kahvaltı Çalışma Saatleri  :

06.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Köfteci Yusuf

Sevgili ziyaretçilerimiz şimdiki yazımızda sizlere Eskişehir’de kahvaltı denince çarşı içinde oturan halkın, ziyaretçilerin ve gezginlerin ve yine öğrencilerin tercih ettiği Köfteci Yusuf’u sizlere tanıtacağız.

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Köfteci Yusuf Kahvaltı

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Köfteci Yusuf Kahvaltı

Köfteci Yusuf bu topraklarda var olmuş, bu topraklarda piyasa tutunmuş ve işini düzgün yapan işletmelerden bir tanesi. Köfteci Yusuf’un köftesi kadar, kahvaltısını da çok sevdim ve sizlerle paylaşmak istedim.

SINIRSIZ ÇAY, SINIRSIZ KIZARMIŞ EKMEK VE ÖZEL ACI SALÇA SOS İKRAM

Hafta sonu değişiklik yapmak isteyenler için kahvaltı mekanların başında gelir ve çokta tercih edilen ve tutulan müessesedir. Her yönüyle menüsü zengindir.

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Köfteci Yusuf Kahvaltı

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Köfteci Yusuf Kahvaltı

Az Fiyat, Sonsuz Mutluluk

Fiyatın uygunluğundan ziyade değerli ziyaretçilerim kahvaltı tabağı geniş yelpazeye sahiptir. 1 kahvaltı tabağı ile 2 kişi rahat doyabilir o derece.

Sınırsız çay, sınırsız kızarmış ekmek ve özel acı salça sos ile kahvaltıya ayrı bir tat katmaktadır. Köfteci Yusuf serpme kahvaltı fiyatları ise;

Köfteci Yusuf’ta kişi başı 16 TL gibi rakama müthiş kahvaltı yapabilirsiniz.

Kahvaltı Çeşitleri

Kahvaltı tabağı içeriğine değinecek olursak; Bal, kaymak, yumurta, reçel, tereyağ, siyah zeytin, biberli yeşil zeytin, yeşil çizik zeytin,

Beyaz peynir, Ezine peyniri kaşar peyniri, biber, domates, salatalık, jambon sucuk, özel acı salça sosu, kızarmış ekmek ve sınırsız çay oluşur. Daha ne olsun…

Özelikle 14 TL gibi rakama Kavurmalı Yumurta yemenizi şiddetle tavsiye ederim. Çalışan personel ekibi çok deneyimli ve eğitimli olmalarının yanı sıra ise müthiş hızlı ve ilgililer.

Bir insan kahvaltı yapmak için gittiği mekandan daha ne bekleyebilir ki. Sizlerde bu eşsiz lezzetlerden istifade etmek ve doyumsuz hazza ulaşmak istiyorsanız hiç fırsat kaybetmeden Köfteci Yusuf’a gelmelisiniz.

Bir başka kahvaltı yeri/tavsiye yazımızla tekrar görüşmek üzere. Sevgiyle Kalın.

Köfteci Yusuf Kahvaltı Fiyatı 2019
Kahvaltı Tabağı: 16 TL
Kavurmalı Yumurta: 14 TL
Çorba: 6 TL
İçli Köfte: 2 TL
Paçanga Böreği: 2 TL
Patates Kızartması: 5 TL
Yoğurt: 5 TL

KÖFTECİ YUSUF’A NASIL GİDİLİR? KONUM BİLGİSİ

Köfteci Yusuf kahvaltı kaçta açılıyor peki? sorusuna yanıt olarak aşağıda saatleri listeledik, Köfteci Yusuf kahvaltı kaçta bitiyor? sorusuna gelince akşam 17.00’ye kadar sürmektedir.

Köfteci Yusuf Adres                 :

Yenibağlar Mahallesi Eskişehir Kampüsü, Üniversite Bulvarı No: 120 Tepebaşı, Eskişehir

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri :

08.30 – 01.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kara Fırın

Sevgili ziyaretçilerimiz şimdiki yazımızda sizlere Eskişehir’e yakın bir bölgede Karasu Değirmenler Mevki, Türbin Mesire Bölgesi

Bozüyük/Bilecik’te var olan kahvaltısı ve balığı ile önemli yere sahip olan ‘’Kara Fırın Bozüyük”ü sizlere tanıtacağız.

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Kara Fırın Bozüyük

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Kara Fırın Bozüyük

Kara Fırın; Eskişehir ve Bilecik’ gibi yakın çevrelerden tercih edilen Alabalık Tesislerinden bir tanesidir.

Şehirden uzaklaşıp kuş sesleri eşliğinde, suyun sesi ve ağaçların serin gölgelikleri altında bir hafta sonu kaçamağı yapıp, nezih bir ortamda dinlenerek açık havada kahvaltı yapmak isterseniz tam yerindesiniz…

Doğayla İç İçe Bir Ortam

Kesinlikle hizmetiyle ve güler yüzlü personeliyle muazzam bir yer. Doğayla iç içe huzur veren bir tesistir. 

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Kara Fırın Bozüyük

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Kara Fırın Bozüyük

Doğayı sevenler, açık havada kahvaltı/balık yemeyi sevenler, ailesi ya da sevgilisi ile gelip hoşça vakit geçirebilecekleri ve günün yorgunluğunu bir nebze de olsa atacakları

Son olarak buranın tadını çıkarmak isteyen kişilerin hiç tereddüt etmeden tercih edeceği yerdir.

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Kara Fırın Bozüyük

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Kara Fırın Bozüyük

Kahvaltısı ve Alabalığı Mükemmel

Kahvaltısından tutun, balığına ve mezesine kadar her şeyi ile harika ve lezzetlidir. Adeta açık havada yemekten zevk alacaksınız. Eskişehir Kahvaltı olarak biraz mesafe kat etmek gerekir.

Çocuk oyun parkları olan, otopark sorunu olmayan, dışarıda oturmak yada semaverlerini alıp kamelyalar da geçirmek isteyenlerin ve bulunan ortamdan haz alacağınız ve dinleneceğiz şahane bir mekandır.

Semaver Keyfi

Bozüyük kara fırın menü fiyatları olarak tek 40 TL gibi bir rakam veriyorsunuz. Böyle bir atmosferin içinde bu fiyatlara değer olacağını düşünüyorum.

Kahvaltılık ürünleri bir harika, kahvaltı lığınız ve semaveriniz bittikçe sınırsız isteyebiliyorsunuz. Karafırın alabalık tesisleri fiyatları bu tesise yakışan fiyatları sunmaktadır.

Kahvaltıdan sonra kamelyalara oturarak semaver keyfine devam edebilirsiniz. O zaman daha ne duruyorsunuz, Eskişehir Kahvaltı Bahçe ile doğayla iç içe olan bu eşiz lezzet ve mekandan faydalanmak için düşün yollara.

Bir başka kahvaltı yeri/tavsiye yazımızla tekrar görüşmek üzere. Sevgiyle Kalın.

KARA FIRIN’A NASIL GİDİLİR? KONUM BİLGİSİ

Eskişehir’den Bozüyük’e giderken Tavşanlı – Seyitömer çıkışından çevre yoluna doğru dönün. Sonra Saraycık Köyü yoluna doğru devam edin.

Köyün bitiminde KARA FIRIN tabelasını görürsünüz. Yoldan içeri ayrılıp yaklaşık 1.5 kilometre kadar önünüze 3 yol ayrımı gelmektedir. Burada en soldaki yolu takip edip 500 metre sonra varacaksanız. Karafırın Alabalık Tesisleri Bozüyük/Bilecik

Kara Fırın Adres                 :

Karasu Değirmenler Mevki, Türbin Mesire Bölgesi Bozüyük/Bilecik

Kara Fırın Telefon              :

(0 228)  329 20 80

Kara Fırın Çalışma Saatleri :

Hafta İçi ve Hafta Sonu: 09.00 – 21.30

KEYİFLİ KAHVALTILAR DİLERİZ. AFİYET OLSUN…

İlginizi çekecek diğer yazılarımız;

Eskişehir En İyi 10 Gezilecek Yer – Eskişehir Gezi Rehberi

Eskişehir En İyi 8 Restaurant Yerleri-Eşsiz Lezzetler ve Tatlar

Eskişehir En İyi 4 Konaklama Yeri-Temiz ve Hesaplı Oteller

Eskişehir En Hesaplı 3 Alışveriş Yeri-Uygun Mağazalar

En İyi 3 Yöresel Tat Eskişehir-Karakedi Bozası,Tanınmış Helvacı,Limonata

Eskişehir

Bando Eses

Eskişehirspor Marşı

Yılmaz Büyükerşen

Devamını Oku
Reklam
Çok Okunan Yazılar

Eskişehir doğumluyum. Bu canım şehrin her karış toprağına, havasına ve suyuna aşık bir insan olarak siz değerli ziyaretçilerimize Eskişehir’in tanıtımı, Eskişehir çevresinde gezilebilecek yer tavsiyeleri ve gezi yazıları ile Eskişehir turizmine destek olmaya çalışıyoruz. Destek, reklam ve iş birliği konusunda bizlere her daim yazabilirsiniz.

Yorumlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla KahvaltıEn Çok Okunanlar

Advertisement


En Çok Ziyaret Edilenler

Eskişehir’e Dair Herşey


Takvim

Ağustos 2019
P S Ç P C C P
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
To Top
%d blogcu bunu beğendi: