Connect with us

Eskişehir Gezilecek Yerler Listesi | Odunpazarı Evleri, Masal Şatosu

Alışveriş

ESKİŞEHİR’İN EN UCUZ GİYİM MAĞAZALARI

Sevgili Eskişehirliler, bu yazımızda da sizlere ”Eskişehir’in En Ucuz Giyim Mağazaları Tanıtımı” başlıkları altında Eskişehir’de bulunan en ucuz giyim mağazalarını sizlere tanıtacağız. Elbette herkesin alım gücü farklıdır, bizler sizlere daha hesaplı nereden alışveriş yapılır bunları aktarmaya çalışacağız.

Siz değerli ziyaretçilerimize en ucuz fiyatları olan ve geniş bir halk kitlesine hitap eden giyim mağazalarını sizler için araştırdık. Eskişehir’de uygun, hesaplı, kaliteli ve güvenli alışveriş yerlerini bahsedeceğim. Sizlerde bu bahsedeceğim yerleri gezip görerek bu fikrime dahil olabilirsiniz.

İnsanın temel ihtiyaçlarından biri de giyinme ne şüphesiz. Giyinip kuşanma kimine göre modayı takip etme, kimine göre ise üstüne yakışanı giyme tercih sebepleridir. Ben mesela modayı takip eden birisi değilim. Üstüme yakışan neyse ucuz ya da pahalı olsun fark etmez giyerim. Sırf moda olsun diye giymeyi tercih etmem.

Şimdiler de sizlerde görmektesiniz gençlerimize sırf moda diye kısa kısa pantolonları giydiriyorlar, bence hiç yakışmıyor. Tabii ki bu benim şahsi düşüncem katılır katılmazsınız ziyaretçilerim o sizin değerli düşüncelerinize kalmıştır.

Şimdi konu başlıkları halinde sizlere en ucuz giyim mağazalarını tanıtacağız. Bu arada gidip gördükçe daha yeni mekanları listemize dahil edip sizlerle paylaşacağız. Elbette sizlerin de önerileri olursa memnuniyetle listemize ekleriz.

ESKİŞEHİR’İN EN İYİ 3 SIRALAMASI

  1. Yunus Emre Halk Çarşısı
  2. Esnaf Sarayı
  3. Hamamyolu Cadddesi Bölge Esnafları

Yunus Emre Halk Çarşısı

Sevgili ziyaretçilerimiz şimdiki yazımızda sizlere Eskişehir’de ucuz, hesaplı ve güvenli alışveriş denince akla ilk gelen ve özellikle orta kesim ailelerinin tercih ettiği ”Eskişehir Yunus Emre Halk Çarşısı”nı sizlere tanıtacağız.

Yunus Emre Halk Çarşısı Eskişehir-Ucuz Alışverişin Adresi

Yunus Emre Halk Çarşısı Eskişehir-Ucuz Alışverişin Adresi

Yunus Emre Halk Çarşısı Eskişehir-Ucuz Alışverişin Adresi

Yunus Emre Halk Çarşısı Eskişehir-Ucuz Alışverişin Adresi

Yunus Emre Halk Çarşısı küçüklüğümden beri var olan ve çoğu orta kesim aileler için uygun ve hesaplı alışveriş için oluşturmuş esnaflardan oluşmaktadır. Burada bulunan esnaflar günün şartlarına uygun ve hesaplı çeşit çeşit ürünler getirmektedir.

Güler yüzlü Hizmet

AVM’de pahalı olan ürünler burada daha ucuz, daha kaliteli ve daha ekonomik olarak bu çarşıda bulabilirsiniz…

Sizler de bana hak vereceksiniz ki değerli ziyaretçilerim, müşteriler yani bizler olarak her zaman esnaftan güler yüz ve sıcaklık bekleriz.

Yunus Emre Halk Çarşısı Eskişehir-Ucuz Alışverişin Adresi

Yunus Emre Halk Çarşısı Eskişehir-Ucuz Alışverişin Adresi

Buradaki esnafların çoğu güler yüzlü ve sıcakkanlı olması, vatandaşların AVM’lerde göremediği o bire bir ilişkilerde bulamayacakları sıcaklığı ve güler yüzü Yunus Emre Halk Çarşısında bulmaktadır.

Ucuz Alışverişin Adresi

Uygun fiyatları ve birbirinden özel mağazaları ile tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren, her mevsim rağbet görerek alışveriş mekanı olan Yunus Emre Halk Çarşısı’nı göstersek sanırım yalan olmaz.

Böyle yerleri aslında her yerde görmek isteriz ama ne yazık ki görmemiz pek olmuyor. Hayat pahalı olduğu için insanlar da daha hesaplı ve daha uygun alışveriş için buralara yöneliyorlar.

Peki, bu halk çarşısında neler bulunabilir?

İçinde erkek ve bayan giyim mağazaları, ayakkabı mağazaları, bebek ve çocuk giyim mağazaları, çantacılar, hediyelik eşya mağazaları, ev eşya ve gereçleri mağazası, askeri eşya satan mağazalar, terzi, çay ocağı, bebek bakım odası, tuvaleti, mescidi bulunan bu çarşı geniş bir yelpazeye sahiptir.

Halkı Düşünen Çarşı

Üstelik çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz bu ürünler için satıcılarla dilediğiniz kadar pazarlık edebilirsiniz.

Özellikle gençler tarafından çok tercih edilen kot pantolonlar ve tişörtler çok ucuz ve hesaplı. Askere gidecek gençlerin de buradaki esnaflardan askere giderken yanına götürecekleri olan askeri ipli cüzdan, künye, içlik, eşofman, terlik, banyo havlusu, tıraş bıçağı hemen hemen her şeyi askerler buralardan tedarik etmektedir.

Eskişehir’e yolunuz düşerse bu hesaplı ve uygun alışveriş için vakit ayırmalısınız… Yunus Emre Halk Çarşısı Nasıl Gidilir? sorusunun cevabı aşağıda.

Bir başka alışveriş/tavsiye yazımızla tekrar görüşmek üzere. Sevgiyle Kalın.

YUNUS EMRE HALK ÇARŞISINA NASIL GİDİLİR?

KONUM BİLGİSİ

yunus emre

yunus emre

Eskişehir Yunus Emre Halk Çarşısı Adres :

Kurtuluş Mahallesi, Tarla içi Sokak No:11 Odunpazarı/Eskişehir

Eskişehir Yunus Emre Halk Çarşısı Çalışma Saatleri ise;

09.00 – 00.00

Eskişehir Yunus Emre Halk Çarşısı Telefon :

(0222) 234 78 03

Esnaf Sarayı

Sevgili ziyaretçilerimiz şimdiki yazımızda sizlere Eskişehir’de aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ucuz, hesaplı ve güvenli alışveriş denince akla ilk gelen tercih ettiği ”Esnaf Sarayı”nı sizlere tanıtacağız.

Esnaf Sarayı Eskişehir ve Esnaf Sarayı Bilgisayarcılar

Esnaf Sarayı Eskişehir ve Esnaf Sarayı Bilgisayarcılar

500 Ortaklı İşletme

Esnaf Sarayı Alışveriş Merkezi, Eskişehir’de 1973 yılında kurulmuş şehrin ilk alışveriş merkezi olması özelliğini taşımaktadır.

esnaf sarayı-gelinlik

esnaf sarayı-gelinlik

O dönemde 500 ortağın bir araya gelerek oluşturduğu bir iş yeri yapı kooperatifi olarak kurulmuştur. 1979 yılında ise merkezin inşaatına başlanılmış olup 1985 yılında işletmeye açılmıştır.

esnaf sarayı-giyim

esnaf sarayı-giyim

Esnaf sarayı benim gençliğimin geçtiği alışveriş merkezlerinin başında gelir. Ortaokul ve Lise’de okurken az beklemedik oralarda. Eskişehir halkı daha iyi bilir Esnaf Sarayı sevgililerin, gençlerin ve arkadaşların ortak buluşma alanı idi.

Buluşma Mekanı

Eskişehir’de başka yer yokmuş gibi herkes orada yığılırdı. Ortam kalabalık ve sıcacık olurdu, muhabbet sohbet edenler, gırgır şamata, tam bir şenlik yeri gibi olurdu.

Esnaf Sarayı Eskişehir-Hesaplı Alışverişin Adresi

Esnaf Sarayı Eskişehir-Hesaplı Alışverişin Adresi

Şimdi şehirde çok AVM tarzı yerler açıldığı için eski popülerisini bulamamaktadır. Şimdiki yeni buluşma trend yeri Adalar’da bulunan Migros önünde buluşulmaktadır.

Esnaflarına değinecek olursak sevgili ziyaretçilerim; genel olarak esnafı güler yüzlü ve sıcakkanlı, pazarlık yaptığınız zaman sizi kırmayarak alışveriş yaptığınız yerdir aslında. Fiyat yönünden çok uygundur ve hesaplıdır.

Gömlek ve pantolon tercih edecekler varsa düşünmeden buralara gelerek uygun ve kaliteli giyeceklere sahip olabilirler.

Peki, Bu Esnaf Sarayında Neler Bulunabilir?

İçinde geniş olarak bahsetmek gerekirse; gelinlik mağazaları, hediyelik eşya mağazaları, petshoplar, erkek ve bayan giyim mağazaları, ayakkabı mağazaları, bebe ve çocuk giyim mağazaları, çantacılar, yemek restaurantları, teknoloji eşyaları,

esnaf sarayı-damatlık

esnaf sarayı-damatlık

Eğlence dünyası, gümüşçüler, parfümericiler, lületaşı ve pipolar satanlar, saatçiler, damatlık ve sünnet kıyafetleri, ev eşya ve gereçleri mağazası, askeri eşya satan mağazalar, terzi ve aklıma gelmeyen çok sayıda mağazalar vardır.

Üstelik çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz bu ürünler için satıcılarla dilediğiniz kadar pazarlık edebilir ve gönül rahatı ile alışveriş yapabilirsiniz.

En alt katta ise çocukların keyifli vakit geçirebileceği oyun alan sahaları, çeşitli elektronik oyuncak cihazları ile çocuklarına keyifli dakikalar yaşatabilirsiniz.

Bir başka alışveriş/tavsiye yazımızla tekrar görüşmek üzere. Sevgiyle Kalın.

ESNAF SARAYI’NA NASIL GİDİLİR? KONUM BİLGİSİ

Esnaf Sarayı Adres                    :

İstiklal Mah. İki Eylül Cad. No:24, Odunpazarı/Eskişehir

Esnaf Sarayı Çalışma Saatleri   :

Hafta İçi: 09.00 – 20.00

Hafta Sonu Pazar: 11.00 – 20.00

Esnaf Sarayı Telefon                  :

(0222) 232 06 50

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları

Sevgili ziyaretçilerimiz şimdiki yazımızda sizlere Eskişehir’de aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ucuz, hesaplı ve güvenli alışveriş olan bir diğer adreste ”Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları”nı sizlere tanıtacağız.

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-Alışveriş Adresiniz

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-Alışveriş Adresiniz

Hamamyolu Caddesini öncelikli olarak anlatmak gerekirse; Eskişehir kent merkezinde bulunan bu uzun cadde sayısız alışveriş merkezlerinin ve çoğu tarihi eser hamamların bulunduğu bir caddedir.

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-Alışveriş Adresiniz

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-Alışveriş Adresiniz

Bu bölgeyi tanımlamak gerekirsek; Köprübaşı bölgesinden başlayarak Yediler Parkı‘na doğru uzanmaktadır.

Alışverişin Adresi, Yol Boyunca Hamamlar

Hamamyolu Caddesi boyunca çeşitli banka şubeleri, lokantalar, giyim mağazaları, ev eşyaları satan dükkanlar ve hemen hemen her sektörden firmaların ikamet ettiği güzel caddelerimizden bir tanesidir.

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-Alışveriş Adresiniz

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-Alışveriş Adresiniz

En önemlisi atlamadan geçemeyeceğim yaklaşık 15’e yakın ve çoğu da tarihi eser olmak üzere günümüzde de devam eden hamamlar hizmet vermektedir.

Eskişehir’in Vazgeçilmez Adresi

Eskişehir Hamamyolu Mağazaları ile halk alışveriş ihtiyaçlarını genellikle bu bölgelerden sağlamaktadır. Çünkü yazımızda da değineceğimiz gibi çok hesaplı ve uygun alışveriş yapacağınız çok sayıda dükkanlar bulunmaktadır.

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-KAHVECİLER

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-KAHVECİLER

Türk kahvesi içmeden yapamam diyorsanız kesinlikle bu bölgede Has Hamam karşında kalan taze çekilmiş Türk Kahvelerinden almalarını şiddetle tavsiye ederim.

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-GİYİM MAĞAZALARI

Hamamyolu Caddesi Bölge Esnafları Eskişehir-GİYİM MAĞAZALARI

Ucuz Giyim

Eskişehir Erkek Giyim Mağazaları, özellikle diğer giyim mağazaları çok hesaplı ve bütçenize göre uygun dükkanlar çoğunluktadır. Tişört, Kot Pantolon, Kazak ve Gömlek yani artık neye ihtiyacınız varsa uygun, hesaplı ve ucuz alışveriş merkezidir.

Eskişehir Uygun Fiyatlı Giyim, özellikle Hamamyolu bölgesinde, Abacı Eskişehir Hamamyolu, Çim Mağazası vardır, orada çok uyguna örnek vermek gerekirse;

25 TL gibi bir rakama gömlek alabilirsin. İleri doğru ilerledikçe mağazalarda 50 TL gibi rakamlara kot pantolon sahip olabilirsiniz.

Peki, Hamamyolu Caddesi Esnaflarında Neler Bulunur?

Evlenecek gençlerin kına geceleri malzemeleri, kız ve damat bohçaları, bebe ve çocuk giyim mağazaları, tuhafiyeciler, kuyumcular, ev tekstil ürünleri, bay bayan giyim, bay bayan iç çamaşırları,

Kahvaltılık ürünler, mobilya eşyaları ve hamamlar gibi birçok sektörün bulunduğu dar eski o tarihi binaların altında Eskişehir Ucuz Alışveriş Yerleri halkına her zaman ve her daim hesaplı ve uygun alışveriş sunan merkezi yerlerden biridir.

Bayram günlerinin vazgeçilmez tercihi olan Çerezler ve Şekerlemeler buralarda bulunan dükkanlarda Eskişehir’in en ucuz yeri olarak diyebiliriz. Farklı yer olarak; Eskişehir Doktorlar Caddesi Giyim Mağazaları başka bir tercihiniz olabilir.

Eskişehir’e yolunuz düşerse Hamamyolu Caddesi’ni dolaşmadan ve alışveriş yapmadan şehri terk etmeyin… Mümkünse hafta içi gelmeniz doğru tercih olunur, çünkü genellikle hafta sonu adım atacak yer kalmayarak adeta tıklım tıklımdır.

Bir başka alışveriş/tavsiye yazımızla tekrar görüşmek üzere. Sevgiyle Kalın.

HAMAMYOLU CADDESİ’NE NASIL GİDİLİR?

KONUM BİLGİSİ

ESKİŞEHİR’DE KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ…

İlginizi çekecek diğer yazılarımız;

Eskişehir En İyi 10 Gezilecek Yer – Eskişehir Gezi Rehberi

Eskişehir En İyi 8 Restaurant Yerleri-Eşsiz Lezzetler ve Tatlar

Eskişehir En İyi 4 Konaklama Yeri-Temiz ve Hesaplı Oteller

Eskişehir En İyi 3 Kahvaltı Yeri-Mükemmel Lezzetler

En İyi 3 Yöresel Tat Eskişehir-Karakedi Bozası,Tanınmış Helvacı,Limonata

Eskişehir

Bando Eses

Eskişehirspor Marşı

Yılmaz Büyükerşen

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEn Çok Okunanlar

Advertisement


En Çok Ziyaret Edilenler

Eskişehir’e Dair Herşey


Takvim

Temmuz 2019
P S Ç P C C P
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
To Top
%d blogcu bunu beğendi: